Ripzone i Powder Room to uznane marki w świecie snowboardowym, specjalizujące się w odzieży przeznaczonej dla sportów wyczynowych. Kolekcje oferują ubrania do surfingu, snowboardu i skateboardu. Produkt Ripzone sprzedawane są w ponad 30 krajach na całym świecie.

Założone w 1993 roku Ripzone i Powder Room przez braci Mike'a i Paul'a Dyonów są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych kanadyjskich marek odzieżowych, oferujące wyjątkową jakość zapewniając przy tym przystępne ceny.

Ripzone i Powder Room to marki będące od 9 lat oficjalnymi sponsorami Kanadyjskiej Federacji Snowboardowej (CFS) zrzeszającej najlepszych kanadyjskich zawodników. W ubraniach Ripzone i Powder Room kanadyjscy snowboardziści już dwukrotnie uczestniczyli w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. W Turynie w 2006 oraz ponownie w Vancuver w 2010 roku, gdzie takie tuzy jak Maëlle Ricker, Jasey Jay Anderson i Mike Robertson przekraczali metę w ubraniach Ripzone i Powder Room zapweniając Kanadzie dwa złote i jeden srebrny medal.

Także polscy snowboardziści cenią markę Ripzone. Mateusz Ligocki - bezapelacyjnie najlepszy polski zawodnik w snowboardcrossie. Najwyżej sklasyfikowany na 3. Miejscu w światowym rankingu SBX ( 857 czynnie startujących zawodników). Wygrał finałowe zawody Pucharu Świata we włoskim Valmalenco w marcu 2008. Jako pierwszy polski zawodnik sportów zimowych zakwalifikował się na olimpiadę w Vancouver w 2010 roku.

Mateusz nosi kurtkę i spodnie Ripzone Trilogy zapewniające oddychalność i nieprzemakalność do 20 000 mm. „W tej kurtce i spodniach trenuję. Nie krępują ruchów. Na zawodach jadę w dopasowanej termicznie koszulce i spodniach z ochraniaczami"

www.ripzone.pl